Капельный поливАгросервис Барвинок ЭкоСеменной картофельФитинги для капельного поливаФильтры для капельного поливаТочечный капельный поливСпрей для поливаТуманМагистраль для капельного поливаКомплексные удобрения Защитный укрывной материал, крепленияСредства защиты растенийАвтоматический поливОпрыскиватели для садаНасосы и мотопомпыКорма и добавки Плахтянского заводаБелково-минеральные добавки BMIX , ПольшаВетеринарные препараты УкрзооветпромпостачШланг поливочный садовый, инвентарьПоилки и кормушки для птицыНиппельная поилка для свинейНиппельные поилки для кроликовСеменаУстройства внесения удобренийСубстратыБаки для воды
питомник саженцев в Украине
Удобрения и оросительные системы для всех культур!
Мы занимаем ведущие позиции по внедрению прогрессивных технологий в современном сельском хозяйстве: специальные удобрения и оросительные системы для всех культур.
NEW

Стимулятр роста корней Грандис 5гр

есть на складе
Артикул: 007sr
4.28 ГРН
Добавить в корзину

Стимулятор росту коріння GRANDIS використовується для вкорінення саджанців різноманітних культур: плодових, ягідних, декоративних і квіткових. Прискорює утворення коренів при живцюванні, покращує приживлюваність розсади овочевих та квіткових культур під час пересадки.

Застосування GRANDIS гарантує збільшення кореневої системи і прискорення вкорінення живців.

Стимулятор росту GRANDIS містить всі поживні речовини, які необхідні для швидкого створення потужної і здорової кореневої системи.

GRANDIS також використовується під час висівання насіння, як засіб полегшення процесу проростання. Містить активатори процесу вкорінення.

Індоліл-3-масляна кислота, яка є основною діючою речовиною - стимулює новий ріст коріння. Використання GRANDIS підвищує схожість насіння та прискорює його проростання. Оброблені ним живці легше вкорінюються, що позначається на зменшенні ймовірності загнивання. Спеціально підібраний склад GRANDIS дозволяє кореневій системі розвиватися швидше, за рахунок цього рослина стає більш стійкою до негативних навколишніх чинників.

Амінокислоти та комплекс вітамінів (B1, B2, B3, B5, C), що входять до складу препарату, прискорюють вихід рослини зі стресового стану, сприяють активному та здоровому зростанню рослини, поліпшують обмін речовин, нормалізують функціональну діяльність рослин та захищають від ряду негативних чинників з навколишнього середовища.

Спосіб застосування:

У сухому вигляді: кореневу систему саджанців або розсади припудрити перед висаджуванням. Живці перед вкоріненням змочити водою і занурити їх нижню частину в препарат. 

Саджанці: залежно від величини рослини, висипати препарат на дно підготовленого заглиблення 0,5-1 чайних ложки (2,5-5 г) та перемішати з грунтом. Потім висадити рослину та пролити. 

Живці: всипати на дно підготовленого заглиблення 0,5 ч. ложки (2,5 г) GRANDIS та перемішати з грунтом. Кінчик живця, що треба вкоренити, замочити у воді, потім помістити в поглиблення, присипати землею і пролити.

Насіння: у приготовлену канавку всипати GRANDIS в кількості 1-2 ч. ложечки (5-10 г) на 1 метр погонний і висіяти насіння. Засипати землею та пролити. 

У вигляді розчину: 10 г розчинити у 10 л води. Саджанці та розсаду поливати отриманим розчином під коріння після посадки. Витрати робочого розчину на 1 рослину: розсада - 30-50 мл; саджанці чагарників - 250-30 мл; саджанці дерев - 1,5-3 л.

Розвинута та міцна коренева система - запорука запорука здорового, активного зростання рослин та щедрого врожаю.

Заказ по телефону +38(050)104-70-80 +38(096)589-26-54
онлайн консультация
Сопутствующие товары
В разделе представлено оборудование, которое используется в современных системах капельного полива. Здесь Вы сможете найти и купить капельную систему и сопутсвующие материалы для капельного полива
Стимулятор роста корней RADIFARM , 25мл
0.00 грн
Стимулятр роста корней Грандис 50гр
0.00 грн
Биостимулято - удобрение для роста и стрессоустойчивости Мегафол, 1l
429.78 грн